Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

HOT News 1. Epizoda

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1HOT News 1. Epizoda Empty HOT News 1. Epizoda Pon Jan 04, 2010 3:15 pm

Brokenleg the Haun.

Brokenleg the Haun.
Pilot
Pilot

Dragi gledaoci Dobrodosli
Ovo je prva epizoda emisije HOT news u kojoj cemo pricati o novostima o clavnim licnostima...
Pogledajmo sta smo vam to danas pipremili.

-Lady Gaga i Susan Boyle: Najtiražnije u Velikoj Britaniji

-Svi hvale ''Eclipse''!!!

-Emineme Menjaj stihove ako misliš da nastupiš na festivalu!

-Robbie Williams se ženi?!
__________

-Citat Dana: Rihanna

-Horoskop

________________________

Da dobro ste culi Da li se to Robbie Zeni?
evo sto smo saznali

Robbie Williams bi mogao da se smiri sa devojkom Aydom Field.
Njih dvoje su zajedno od 2007. godine.

Na pitanje novinara o njegovima planovima, Robbie je rekao: ”Moguće je da ćemo se venčati, definitivno je opcija… da. Ja sam zaljubljen.”

Svaka čast! Čestitamo!

__

Nakon Robbiea Dobili smo intervju sa Jedim od Najpoznatijih vampira sveta. Ostanite uz nas i nakon Reklama.

__

Dobro dosli nazad

Glumac Charlie Bewley, koji glumi vampira Demetrija, priključio se svojim kolegama iz ”Twilight” sage u mišljenju da će treći nastavak biti puno realističniji!

Za nas Charlie je izjavio: ”Eclipse” ima nekako drugačiju atmosferu, mračniji je i opasniji. Napokon imamo prilike da vidimo okrutnu stranu vampira i za šta su sposobni. Mislim da u prva dva dela nismo mogli to videti, sve je bilo nekako laganije i bezazlenije.”

I ostali glumci koji rade na filmu su dali slične izjave, uključujući Taylora Lautnera i Roberta Pattinsona. Ipak, isto su govorili i za ”New Moon”. Preostaje nam da se strpimo do leta i sami donesemo zaključak.

__

Kontroverzni američki reper prisiljen je da iz svojih pesama izbaci sve stihove homofobičnog sadržaja ukoliko misli da nastupa u Velikoj Britaniji. Naime, Eminem je potvrđen kao headliner londonskog Wireless festivala koji će se održati ovog leta, što bi ujedno trebao da bude njegov prvi nastup u Velikoj Britaniji nakon pet godina.

No, kako bi izbegli proteste udruženja za prava gay populacije, organizatori festivala tražili su od Eminema da izmeni reči nekih od svojih kontroverznih pesama koje su homofobične i samim tim uvredljive po britansku homoseksualnu zajednicu.

”Tražili smo da ne koristi stihove koje ohrabruju ili podstiču nasilje nad gay populacijom. Eminem je slobodan da se izražava se o homoseksualnosti kako želi, dogod se drži podalje od govora mržnje. On ima dosta drugih pesama koje može da izvodi umesto onih koje bi mogle izazvati kontroverze, ali mislim da je i sam Eminem shvatio da pozivanje na mržnju i nasilje u muzici nije prihvatljivo,” izjavio je predstavnik za štampu britanskog udruženja za prava homoseksualaca OutRage!.

__

I zadnja vijest za danas je da su Lady Gaga i Susan Boyle Najtiražnije u Velikoj Britaniji

Singl sa pesmom „Poker Face“ koju izvodi Lady GaGa i album Susan Boyle „I Dreamed A Dream“, dva su najprodavanija izdanja u svojim katergorijama u Velikoj Britaniji tokom 2009. godine, dok se Gagin debitantski singl „Just Dance“ našao na trećem mestu liste singlova.

Prvi album u karijeri Susan Boyle prodao se do sada u 1,5 miliona kopija, dok je „Poker Face“ dogurao do 800.000 prodatih primeraka.

„To je fenomenalan uspeh za obe izvođačice,“ izjavio je Martin Talbot iz Official Charts Company. „Lady GaGa i Susan Boyle zaokupile su pažnju javnosti i ostvarile uspeh na top listama za manje od godinu dana.“

Album Lady GaGe „Fame“ našao se na drugom mestu liste najprodavanijih albuma na ostrvu.
______________________

Nakon svjezih informacija Idemo na nasu stalnu rubriku citat dana.

Rihanna:
”Ranije su devojke mislile da imam savršen život. Sad znaju da to nije tako. Niko nije savršen. Živim istim ljudskim normalnim životom kao i sve druge devojke. Jedino što imam javnu karijeru.

Napad na mene je došao u vreme kraja neverovatne godine za mene, što se karijere tiče. Sada gledam na to kao na početak nove ere. To je za mene bila vrelika prekretnica.”

I zadnja Rubrika danas je Horoskop

Spojler:

Ostanite i dalje uz nasu Duga TV.
U sljedecoj emisiji donosimo vam jos svjezije vjseti iz svjeta poznatih!!

http://www.imstar-forum.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu