Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Svi vole Pilota ~ Epizoda 1.

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Svi vole Pilota ~ Epizoda 1. Empty Svi vole Pilota ~ Epizoda 1. Ned Jan 03, 2010 3:47 pm

4 8 15 16 23 42

4 8 15 16 23 42
Zeka Peka
Zeka Peka

Dragi čitatelji, likovi sa kojima ćete se sresti u seriji su identični sa likovima iz piščevog života, a možda i nisu, u svakom slučaju to neće uticati ni na seriju, ni na vas...


Svi mrze Pilota


Dobrodošli dragi čitatelji, moje ime je Tomislav, ali znate zbog američkih fanova zvaćete me Tomson. Pokušaću da vam opišem svoje uzbudljivo detinjstvo i tinejdžerske dane. naravno nekada ću sebe stavljati u prvom licu, a nekada u trećem, možda nekada naiđete i na drugo lice, ali to je verovatno kada poludim u trenutku.
U prvoj epizodi ću pisati zašto svi vole Pilota? Pa pilot je kultni naziv za prvi početak. U ovom slučaju će to biti početak moje škole. Potičem iz normalne porodice, mada tada je bila normalna, sada je drugačije. Prvi dan u osnovnoj školi, pih pa ne sećam se baš ni kakav je bio, samo par važnih momenata.
Ulazim u učionicu. Moja ruka se polako rastaje sa toplom maminom koju do tada nisam puštao. Po prirodi sam bio tih i povučen, mada ni ostala deca nisu bila drugačija. Gomila nepoznatih lica, a svako krije svoju tajnu.. Ipak u gomili raspoznah druga iz vrtića, u stvari nije mi bio drug ali pošto sam ga poznavao i pošto je bio jedini sa kojim sam trenutno moga razvesti usta, morao bi mi biti drug. Sedoh pored njega. Započet je i prvi čas...da sećam se dobili smo čokoladno mleko, neku jadnu svesku i gomilu nepoznatih izraza, sada bih to nazvao sranjem, od učiteljice. Ipak, na polovini časa započinje i moj život. Vrata od učionice se otvoriše. Po prvih put osetih škripu starih vrata, koja domar Čeda nkada nije podmazivao niti popravljao. Sa zakašnjenjem na vrata stiže učenik koji je transportovan iz drugog grada. Bueehh, ovo je kao u filmovima, sada bih ja trebao postati najbolji drug sa njim, što naravno i hoću... Na velikom odmoru sam rešio da mu priđem sa drugom. Stajao je pored ulaza i jeo neko trulo peciov koje smo svi mi dobijali radi bezbednosti, pošto zante mi smo još uvek mali i glupi za naše roditelje u tom dobu. ne znam zašto se još uvek sećam tog trenutka, mislim prilazio sam ja kasnije i drugima, posebno devojčicama...lol...Interesuje vas kako je prošlo, pa eto normalno, upoznali smo se, svako je otišao na svoju stranu, ni za milion dinara nisam mogao slutiti da sam se za par godina zbratio sa njima...uupps ovo je trebalo biti u narednim epizodama...
Kod kuće, dajte moram i ovo da spomenem, pa znate bio sam najstarije dete pa su svi pitali kako je u školi i sve...Mene je i tada sve to smaralo ali imao sam taj svoj šarmantni osmeh koji bi im odmah zapušio usta....Ne želim vam sada nabrojati moje članove porodice, ali znajte isti su kao vaši, mlađi smaraju i stariji smaraju...
eto ukratko sam opisao Tomsona, u sledećim epizodama počinje njegova životna avantura!

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu